Przyjaciele

Tytuł Przyjaciela Akademii Sportu w Miliczu

Przyznawany jest osobom, które w wydatny sposób wsparły klub w działaniach na rzecz promocji piłki nożnej wśród najmłodszych, prowadzenia aktywnego, zdrowego trybu życia, przeciwdziałaniu bierności oraz aktywnościom skierowanym na niewłaściwe cele. Mamy nadzieję, że grono naszych przyjaciół będzie się szybko powiększać.

Przyjaciele Akademii nominowani w trakcie III urodzin Akademii (październik 2015)

Józef Nowak

Józef Nowak

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna

Nie raz udowodnił, że  cele Akademii takie jak promowanie zdrowego stylu życia, promocja piłki nożnej i aktywnych form spędzania wolnego czasu są spójne z celami Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej, którą od lat kieruje. Wielokrotnie wspierał nas w czasie realizacji różnorakich przedsięwzięć sportowo-rekreacyjnych. Za to jesteśmy mu wdzięczni i dlatego uważamy go za swojego przyjaciela.

Katarzyna Misiak

Katarzyna Misiak

Bank Spółdzielczy w Miliczu

Mieć za przyjaciół bankowców, bezcenne. Prezes milickiego Banku Spółdzielczego w Miliczu nie raz udowodniła, że dla niej nie liczy się tylko zysk, ale również dobro lokalnej społeczności, a zwłaszcza najmłodszych jej członków. To m.in. dzięki niej udało się nam przeprowadzić szereg imprez sportowo-rekreacyjnych  i zarażać młodych ludzi miłością do piłki nożnej.

Bogdan Kaliciak

Bogdan Kaliciak

Ramayan

Właściciel firmy „Ramayan” od dłuższego czasu wspiera działalność naszej Akademii. Zawsze pomocny, z głową pełną pomysłów nigdy nie odmówił nam pomocy. A już organizację imprez sportowych, w których piłkarzy trzeba nagrodzić, trudno sobie wyobrazić bez niego. Lubimy nagradzać, tym bardziej więc cieszymy się, że mamy takiego przyjaciela.

Przyjaciele Akademii nominowani w trakcie III Familiady (czerwiec 2015)

Artur Milian

Artur Milian

Przedsiebiorstwo Motoryzacyjne Artur Milian

Bez niego trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie Akademii, bo to człowiek o wielkim sercu bez reszty zaangażowany w życie naszego klubu. Mówi się, że jak się czegoś nie da załatwić, to trzeba zapukać do Miliana, a on na pewno pomoże, bo nasza Akademia to jego Akademia. Cóż, to się nazywa przyjaciel. Mieć grono takich byłoby cudownie.
Piotr Lech

Piotr Lech

Burmistrz Gminy Milicz

Bez dobrej współpracy z Urzędem Miejskim reprezentowanym przez osobę burmistrza funkcjonowanie Akademii byłoby bardzo utrudnione. Na szczęście burmistrz jest z nami, co nie powinno dziwić, bo przecież obu stronom leży na sercu dobro najmłodszych mieszkańców gminy Milicz, ich zdrowie, kondycja i sprawność fizyczna oraz przyszłość milickiej piłki. To m.in. życzliwości burmistrza Akademia zawdzięcza spektakularny rozwój. Współpracujmy i rozwijajmy się, bo mamy misję do spełnienia.
Jan Krzysztofik

Jan Krzysztofik

Starosta Millicki

Nominacja to efekt bardzo dobrej współpracy pomiędzy klubem i Starostwem Powiatowym oraz życzliwości z jaką Starosta Milicki podchodzi do pracy wykonywanej przez Akademię na rzecz najmłodszych członków lokalnej społeczności. Mając takie wsparcie realizacja celów statutowych klubu jest zdecydowanie łatwiejsza.